czwartek, 6 kwietnia 2017

Glamorous

Dawno mnie tutaj nie było, ale trochę spraw i pracy miałam. Jednak wracam w wiosennym nastroju z nowym postem i sesją, w której miałam przyjemność tworzyć stylizacje do zdjęć. Ujęcia są w stylu glamour, pełne kobiecości i elegancji.Glamour to styl życia, komfort, czy pokazanie blasku ukrytego w każdej kobiecie. Marilyn Monroe potrafiła nas oczarować burzą loków czy czerwoną szminką. Jednak nie trzeba być ikoną i mieć życia pełnego przepychu. Być glamour to czuć się ze sobą dobrze, znać kilka trików i bez żadnego wysiłku stać się atrakcyjną. 
Sesja, którą miałam ostatnio przyjemność stylizować jest właśnie w takich, glam klimatach. Mamy kobiecość, blask i luksusu. W zestawach, które stworzyłam są sukienki, buty na obcasach oraz błyskotki. Większość atutów, które tworzą ten styl, tą pewność siebie. 
W pierwszej stylizacji mamy fokus na kolor sukni, jednak kropką nad "i" są duże kolczyki. Natomiast w drugiej - postawiłam na klasykę, mała czarna i czerwona szminka. 
Wszystko pięknie współgra z wnętrzem, gdzie były robione zdjęcia.
Podsumowując, być glamour to wyglądać jak milion dolarów małym kosztem, na co dzień i od święta.
Zapraszam do obejrzenia naszej wspólnej pracy i stylizacji, które stworzyłam na potrzeby sesji zdjęciowej.

STYLIZACJA I

 
 


STYLIZACJA II
styl. JA :)))

Jak się podoba sesja w klimatach glam ?? Stylizacje, które stworzyłam ?? Zapraszam do komentowania, inspirowania się i do zobaczenia.
Marzka 

3 komentarze:

  1. Fajny klimat sesji, wnętrza, całość super. A stylizacje jak zwykle w temat :) GLAMOUR!

    OdpowiedzUsuń
  2. Super zdjęcia !! We wrześniu mam być świadkową na ślubie przyjaciółki i zażyczyła sobie żebym miała kobaltową sukienkę... co jest dla mnie straszne, bo nie sądzę żebym z moim typem urody dobrze w niej wyglądała... masz może dla mnie jakieś propozycje sukienek ?
    Zapraszam również na mojego bloga : http://kajamiernik.blogspot.com/
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń