niedziela, 12 marca 2017

Sesja BEAUTY

Sesja beauty to nowość w moim portfolio, jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w takim rodzaju zdjęć. Tutaj na pierwszym planie jest makijaż, a stylizacja jest tylko dopełnieniem całości, takim tłem. Jednak to nie znaczy, że nie ma być zjawiskowo 😊


Zestaw pierwszy to delikatne, pudrowe kolory, które w całości prezentują kobiecość, subtelność i romantyzm. Natomiast drugi look - to już przeciwieństwo, mamy tutaj szaleństwo, artystyczny makijaż, pazur, drapieżność i mocne kolory. Mogę nawet powiedzieć, że jest mroczno. Czerń pięknie łączy się z butelkową zielenią i złotem, a w drugim wariancje z bordo na ustach.
Modelka prezentuję dwa różne wydania, pokazuje nam kilka twarzy. Ja zakochałam się w tej drugiej odsłonie ze złotymi ustami i zielonymi łzami. Choć nie gardzę pierwszą, delikatną wersją, która również jest piękna i robi niesamowite wrażenie, ale mroczno - artystyczne klimaty na tych zdjęciach mają to coś w sobie ... 😊 Powiem jeszcze tylko, że nasza wizażystka zrobiła kawał DOBREGO MAKIJAŻU !
Kochani, nic mi nie pozostaje, jak zaprosić Was do oglądanie naszej wspólnej pracy i moich stylizacji, stworzonych na potrzeby sesji.


STYLIZACJA I

 
 
 
 


STYLIZACJA II

 
 
 
 

fot. Glan Art
styl. JA :))


Jaka Wam sesja zdjęciowa przypadła do gustu ?? Które ujęcie i stylizacja się bardziej podobną ?Zapraszam do komentowania i inspirowania się. Do zobaczenia.
Marzka 

2 komentarze: