sobota, 9 lipca 2016

Na ulicach kwitnie moda ...

Dziś postanowiłam podzielić się z Wami drugą częścią projektu fotograficznego, który miał miejsce w czerwcu. Część druga była streetowa. Zawierała ona trzy stylizacje, które były przedstawione na pięknych i klimatycznych ulicach Starego Miasta w Krakowie.

 

Stylizacja numer jeden to połączenie kobiecości z nutką grunge. Jest to mój ulubiony zestaw z całej tej sesji zdjęciowej. W drugich ujęciach mamy piękną, uroczą dziewczynę w zwiewnej sukience, stylizowaną na włoskie klimaty.
Ostatni outfit to jeansowa koszula w połączeniu z dresową sukienką, świetnie wpisująca się w klimat malarskich obrazów. Kojarzy mi się z młodą francuską, która w casualowym zestawieniu wygląda szykownie i seksownie. Oczywiście całość tych wszystkich stylizacji podkreślała fryzura, która jednocześnie była grzeczna, ale miała w sobie nutkę pikanterii. Dopasowała się do każdego zestawu idealnie. Piękne ułożenie zostało stworzone przez Hairstyles Magdalena Łukaszewicz.
Dobrze, ale czy bez makijażu miało by to wszystko sens ? Wiadomo, że nie. Makijaż, który został wykonany przez Klaudia Łatek Make Up Artist  podkreślał przede wszystkim oko, które było w odcieniach brązu. Usta pozostały w delikatnym kolorze.
Zdjęcia wykonały, jak w poprzedniej sesji Łucja Photography i Monika Gajos Fotografia. Pozowała Angelika Taborowicz, która świetnie wpisała się urodą w klimat streetowy.
Zapraszam do oglądania naszej wspólnej pracy i moich stylizacji stworzonych na potrzeby sesji. Poczujcie ten klimat i gwar ulic Starego Miasta w Krakowie.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dziękuję bardzo wszystkim dziewczynom, które zaangażowały się w ten projekt. Włożone serca i pasja stworzyły coś fajnego i niepowtarzalnego. Angelika TaborowiczKlaudia Łatek Make Up ArtistHairstyles Magdalena ŁukaszewiczŁucja Photography i Monika Gajos Fotografia - wielkie dzięki za współpracę !!
Jaka Wam się podoba drugi temat sesji zdjęciowej? Piszcie w komentarzach co sądzicie, inspirujcie się i do zobaczenia.
Marzka

8 komentarzy: