sobota, 7 lutego 2015

Sezon Start


Za oknami jeszcze pełnia zimy, ale wszystkie magazyny i portale modowe publikują trendy na nadchodzący sezon, więc postanowiłam wybrać te najważniejsze i przedstawić je Wam.
W nadchodzącym sezonie tak naprawdę nie będzie wielkiego zaskoczenia, wszystko już kiedyś było, ale wraca w odświeżonej wersji.

Projektanci na wiosnę i lato 2015 proponują frędzle, suknie boho w wersji romantycznej, dzwony i zamszowe sukienki w stylu lat 70-tych. Wzór ceraty, moim zdaniem będzie najmodniejszym w sezonie wiosna/lato 2015. Pojawia się na sukienkach, marynarkach i bluzkach. Natomiast najmodniejszą sylwetką a zarazem najtrudniejszą to ciężka góra i dół. Mamy jeszcze asymetrie, artystyczne kolarze, które zupełnie do siebie nie pasują, azjatycki styl i siatkę na sukienkach.
Kolor – żółty, to on będzie rządził w tym sezonie. Osobiście średnio przepadam za tym kolorem, jednak i ja znajdę coś dla siebie – to pastele. One, jako drugie będą rządzić na ulicach. Jak również intensywny róż, w szczególności pojawia się na pokazie Moschino. Barwy, które się wyróżniają zawsze zwracają moją szczególną uwagę. Biel i czerń też się przewiną, czyli klasyka pozostaje.
Nie mogę się już doczekać wiosny! Myślę, że Wy tak samo... Nie tylko fajnie kolorowe ciuchy, ale także to wiosenne przebudzenie. A od wiosny już coraz bliżej do lata!
Zapoznane z nowymi trendami to czas na zakupy!

FRĘDZLE

Sonia Rykiel 


BOHO W ROMANTYCZNEJ WERSJI

Emilio Pucci
LATA 70-te

Gucci

CERATA

Oscar de la Renta

CIĘŻKA GÓRA I DÓŁ

DKNY 

ASYMETRIA

Anthony Vaccarello


ARTYSTYCZNY KOLARZ

Marni

AZJATYCKI STYL

Marni

SIATKA

Balmain 

ŻÓŁTY

Phillip Lim

PASTELE

Christian Dior

INTENSYWNE RÓŻ 

Moschino

BIEL I CZERŃ

Balmain


Valentino

A jak nowe trendy interpretują sieciówki? To już w kolejnym poście...

2 komentarze: