piątek, 29 grudnia 2017

Zimowa Akademia Stylu i Makijażu

Hej Kochani ! Dziś zabieram Was na relację z naszej Zimowej Akademii Stylu i Makijażu. Wydarzenie miało miejsce 14 grudnia i była to nasza druga edycja. Tym razem zaprezentowałyśmy tematy modowo – makijażowe w odsłonie zimowo – świątecznej. Znowu byłyśmy bardzo mile zaskoczone ile fantastycznych kobiet do nas zawitało.
A jak było tym razem? Czego kobietki się nauczyły i dowiedziały? O tym wszystkim dowiecie się z dzisiejszego wpisu, zapraszam serdecznie.


Zimowa Akademia Stylu i Makijażu to już druga edycja spotkania z kobietami. Tym razem zaprezentowałyśmy klimaty zimowo – świąteczne. Ja, wiadomo zajęłam się stroną stylizacji, a Karolinka – makijażu i pielęgnacji. Atmosfera była bardzo rodzinna, iście świąteczna. Każde nasze spotkanie z Paniami jest wyjątkowe i ma swój niepowtarzalny urok. My również powoli się rozkręcamy i coraz mniej czujemy stres.
Tematyka, jaką poruszyłyśmy na tym wydarzeniu to swetry i płaszcze odpowiednie do danego typu sylwetki. Oczywiście wspomniałam również o typach kobiecych figur, a na koniec zaprezentowałam cztery stylizacje na Wigilię. Karolinka zabrała dziewczyny w świat zimowej pielęgnacji, pokazał kilka głównych tendencji w makijażu, a na koniec zaprezentowała makijaż Wigilijny w najnowszych trendach.


Panie były bardzo zadowolone z tego co dla nich przygotowałyśmy, chętnie zadawały pytania i rozmawiały w trakcie przerwy. Widać, ze brakuje kobietą takich wydarzeń, po pierwsze, żeby miło spędzić czas, a po drugie, żeby coś ciekawego się dowiedzieć, nauczyć i zainspirować. Myślę, że teraz każda z nich wcieli jakąś małą część  do swojego życia, i w nowy rok wejdzie piękniejsza i pewniejsza siebie.
Dla nas to kolejny sukces i ogromny krok do przodu. Wciąż się rozwijamy i uczymy. Nasze projekty nabierają realnego wydźwięku, nie stoimy w miejscu, tylko działamy. Fajnie jest zobaczyć uśmiech na twarzach uczestniczek akademii, które wychodzą z podniesioną głową. A najfajniej jest, jak widzimy uśmiech na swoich twarzach i jesteśmy z siebie dumne.

"Jeśli dasz dziewczynie odpowiednie buty, podbije świat!" - Marilyn MonroePodobają Wam się takie spotkania modowo-makijażowe dla kobiet? A może chcecie wziąć udział w kolejnej Akademii Stylu i Makijażu? Jeśli tak, to śledźcie mnie na FB.
Zapraszam do komentowania, inspirowania się i do zobaczenia.
Marzka

4 komentarze:

  1. Fajne relacja! Też chciałabym potrafić robić takie piękne makijaże :) Może kiedyś się nauczę.

    Pozdrawiam,

    www.ohmystyle.pl

    OdpowiedzUsuń