czwartek, 3 sierpnia 2017

Metamorfoza 2017 - Aneta

Hej Kochani ! Dziś prezentacja czwartej uczestniczki metamorfoz 2017 - Anety. Przemiana jej była dla nas wielkim wyzwaniem, a zarazem największym zaskoczeniem. Dziewczyna była sceptycznie nastawiona do zmian, ale poddała się i z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w przepięknego łabędzia.


Aneta to kobieta pełna pasji i energii. Do tego niezwykle ciepła i sympatyczna. Mam trójki dzieci, która swój czas dzieli pomiędzy ich wychowanie, gospodarstwo i pracę.
Jak już wspominałam była to nasza najtrudniejsza metamorfoza. Upartość Anety i jej zamknięcie na zmiany stawiały projekt pod znakiem zapytania. Jednak po krótkiej rozmowę doszłyśmy do porozumienia. Warto było wylać kubeł zimnej wody, żeby ujrzeć cudowną przemianę.
Jeśli chodzi o styl Anety, to w ogóle go nie miała. Pamiętam jak zobaczyłam ją w drzwiach, pomyślałam - masakra, będzie wyzwanie 😊
Wyzwanie było, ale zakończyło się bardzo pozytywne. Dawno nie widziałam takiego zaskoczenia na twarzy uczestniczki, uśmiechu i radości. Fajne jest uczucie, jak ktoś docenia Twoją pracę.
Stylu nie było i pomysłu na siebie również, dlatego postanowiłam poszukać w niej kobiety z klasą. Wybrałam kombinezon w intensywnym kolorze, który podkreślił jej osobowość. Przez kopertowy charakter kombinezonu górna część została wyszczuplona, a brzuch ładnie zamaskowany.
Aneta jest jabłkiem, najbardziej problematyczną figurą. Dzięki zabiegom, które tutaj zastosowałam nadałam kształtów sylwetce i odnalazłam seksowną, stylową kobietkę 😊
Makijaż, jak zawsze był dopełnieniem stylizacji. Mamy tutaj mocny akcent na usta oraz konturowanie, które wysmukliło twarz.

 
 
 
 

Kolejny raz metamorfoza pokazuję, że nie ważne, jak jest się zamkniętym na zmiany - i tak nastąpi taki moment w życiu, że poddamy się przemianie. Z upartego "brzydkiego kaczątka" narodziła się 100% kobieta z klasą.

  
fot. Dominik Lichota
styl. Ja :))
mua. Karolina Kowalowska
hair. Backstage - eco salon urody
buty: Fanaberie Multistore

Mam jeszcze dla Was krótki film. "Od kuchni" możecie zobaczyć, jak wydobywamy piękno z Anety, które głęboko w sobie skrywała 😊

video: Fotografiaifilm
styl. Ja :))
mua. Karolina Kowalowska
hair. Backstage - eco salon urody

Jak Wam się podoba metamorfoza ?? Ja jestem zachwycona !! Bałam się, nie powiem. Jednak było warto i to kolejna moja ulubiona zmiana.
Piszcie w komentarzach, inspirujcie się i do zobaczenia.

P.S.
Jak chcecie być na bieżąco polubcie mnie na FB  ------ >>  my little empire fashion
Marzka 

2 komentarze: