poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Po drugiej stronie lustra ...

Alicje w krainie czarów chyba każdy zna i kojarzy. Dziewczynka o delikatnej urodzie, śliczna z blond włosami. Zaraz przychodzi nam na myśl postać w niebieskiej sukience, widzimy talię kart, zegary czy kapelusznika.
Wspólnie z fotograf - Moniką, z którą współpracuję postanowiłyśmy stworzyć sesję zdjęciową zainspirowaną postacią tej dziewczyny. Jednak mamy tutaj nie tylko piękną Alicję, ale również jej ciemną stronę - alter ego.Chciałyśmy stworzyć kontrast dobra i zła, jasnych i ciemnych kolorów, postaci czystej, przejrzystej, uśmiechniętej z osobą pogrążoną w mroku, budzącą grozę. 
Każda/każdy z nas ma dwie twarze, tą dobrą i ta złą. Jednak jaka jest prawdziwa i ta codzienna zależy tylko od nas samych. Można by się tutaj zagłębiać i dyskutować, jednakże przejdźmy do zdjęć i stylizacji. 
Na potrzeby sesji stworzyłam dwa zestawy, jeden dla Alicji, a drugi dla jej alter ego.
Zainspirowana oryginalną bohaterką utrzymałam klimat biało-niebieski. Modelka wygląda uroczo, dziewczęco i prześlicznie. Jeśli chodzi o alter ego, tutaj miała być mroczna aura. Użyłam czarnego koloru w całości zestawu, żeby podkreślić demoniczność postaci, kropką nad "I" jest makijaż i czerwone brwi.

ALICJA

 


ALTER EGOCałość sesji zdjęciowej utrzymana jest w bajkowej scenerii, z akcentami kojarzącymi się z Alicją w krainie czarów. A teraz zapraszam serdecznie do świata pełnego kolorów i fantazji ... do świata po drugiej stronie lustra ...


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

styl. JA :)))


Jak się podobała podróż ? Bajkowy klimat ? Ja jestem zachwycona, kocham taką magiczną aurę, dlatego tyle zdjęć, ponieważ nie mogłam się zdecydować. A jak stylizacje, które stworzyłam na potrzeby sesji zdjęciowej ?
Oczywiście chciałam z całego serducha podziękować wszystkim dziewczynom zaangażowanym w sesję. Kolejny raz przekonuję się o tym, że wspólna pasja łączy i tworzy coś niesamowitego. Dzięki dziewczęta ! 
Zapraszam do komentowania, inspirowania się i do zobaczenia.
Marzka

4 komentarze:

  1. Świetnie zaaranżowane ���� gratuluję ��

    OdpowiedzUsuń
  2. Stylizacja Alicji bardziej mi się podoba niż jej alter ego, ale za to kilka ujęć w połączeniu obu pań daje ciekawy efekt :) gratuluję, warto dbać o swoje pasje. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem pod mega wrażeniem tej sesji. Masz rację jest bajkowo, a dziewczyny wyglądają obłędnie! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń