piątek, 6 stycznia 2017

Szafa w Twoim telefonie

Jak wiemy, styczeń to czas wyprzedaży, wszyscy polujemy na perełki w mega niskich cenach, a co powiecie jeśli sami w tym okresie zrobimy swoją wyprzedaż szafy. Ja właśnie wpadłam na taki pomysł i postanowiłam pozbyć się niezbędnych ubrań zalegających na moich półkach i to w naprawdę korzystnych cenach.


Dobrze wyprzedaż wyprzedażą, ale gdzie ona się odbędzie ?? Już wyjaśniam, zrobię to przez aplikację, którą nie dawno odkryłam, a mowa tutaj o Clotify.
A co to jest Clotify ?? Pewnie płowa z Was o niej nie słyszała, to już wyjaśniam. Jest to aplikacja do pobrania tutaj - za darmo z App Store bądź Google Play.
Jest to nie tylko wirtualny second hand, ale również wasza szafa w telefonie. Możecie zamieszczać tam swoje stylizacje i dzielić się inspiracjami z innymi użytkownikami.Myślę, że jeśli często coś sprzedajecie czy kupujecie, albo po prostu interesujecie się modą i szukacie pomysłów na codzienne zestawy - ta aplikacja jest dla Was !

A teraz w szybkich 2 krokach pokaże Wam jak mieć ten fajny wynalazek na swoim telefonie:
1. Instalujecie Clotify 2.0 za darmo z App Store lub Google Play
2. Zakładacie konto przez rejestrujecie lub przez logowanie z Facebooka
I gotowe !! Teraz możecie już korzystać z apki, dzielić się swoimi stylizacjami, a przede wszystkim kupować i sprzedawać przez Was własny wirtualny second hand.

Znajdziecie mnie jako Marzka Stylizacje. Serdecznie zapraszam do zainstalowania aplikacji , a potem wpadajcie do obserwowania i na wyprzedaży mojej "skromnej" szafy !


 


Jak Wam się podoba post ?? Instalujcie Clotify i dzielcie się ze mną wrażeniami.
Komentujcie, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka 

2 komentarze: