czwartek, 20 listopada 2014

Nasza zima ( nie taka ) zła


Zima przybywa do nas coraz większymi krokami. Zimno, ciemno i ponuro za oknami. Jak przetrwać tą nieprzyjemną aurę? Ubrać się ciepło i kolorowo. Dla Tych, co zimy nienawidzą i dla Tych co ją kochają - stworzyłam trzy zestawy na chłodne dni. Jak również przegrzebałam neta w poszukiwaniu najmodniejszych kurtek, płaszczy, parek. Stonowane kolory i soczyste barwy przeplatają się w wybranych ubiorach. Być modnym i wyróżniać się z tłumu - jak najbardziej. Ale przede wszystkim, żeby nam było ciepło i wygodnie…

Może w fajnym zestawie ta zima nie będzie taka zła. Miłego czytania i inspirowania się…
Stylizacja 1:
Granatowa parka z letnim motywem, doda trochę optymizmu i słońca w te ponure dni. A do tego wełniana czapka w kolorze różu i bieli. Kolorowo, dziewczęco a przede wszystkim ciepło.
parka/Femi Pleasure  czapka/Femi Pleasure

Stylizacja 2:
Długa parka, wełniany komin a do tego najmodniejsze w tym sezonie – timberki. Klasyczne połączenia kolorów: granatu, camelu i brązu. Jest luźno i sportowo.
parka/Twintip  komin/H&M  timberki/DeeZee

Stylizacja 3:

Ostatnia stylizacja jest kobieca, ale z nutą dziewczęcej słodyczy. Kiedy do szarego płaszcza dodamy różowe dodatki, w postaci czapki, komina i rękawiczek. Zestaw natychmiast traci swoją poważną formę. Całość to pastelowe wariacje na temat klasyki. A do tego jest ciepło i modnie.
płaszcz/Reserved  komin/Sinsay  czapka/Sinsay  rękawiczki/Sinsay

Poniżej znajdują się wybrane dla Was najmodniejsze kurtki, płaszcze i parki. Pod zdjęciami są linki do sklepów, gdzie można znaleźć przedstawione produkty.1 komentarz: