poniedziałek, 28 kwietnia 2014

W STYLU GWIAZD

W stylu gwiazd może być wszystko - buty, torebki, ubrania, czy sposób bycia. Większość gwiazd, tak naprawdę ma sztab stylistów, którzy czuwają nad ich wizerunkiem. A kreacje na wielkie wyjścia są wypożyczane z showroom’ów.

Jednak są takie panie, które dbają samodzielnie o swój wizerunek. I właśnie te osoby i ich styl chciałabym wam przedstawić. Będzie to sześć polskich gwiazd, które nie tylko moim zdaniem są najlepiej ubranymi kobietami w naszym kraju.
O to przedstawiam sposób na modę: Agnieszki Szulim, Mai Sablewskiej, Małgorzaty Sochy, Małgorzaty Kożuchowskiej Anji Rubik i Joanny Przetakiewicz.
Agnieszka Szulim – zestaw przeznaczony dla kobiet lubiących swobodę, kolor i kochających wyróżniać się z tłumu. Połączenie eleganckiego, dwurzędowego płaszcza ze sportowymi sneakers’ami - powoduje, że u wszystkich jesteśmy na językach.


Maja Sablewska – ten sposób na modę zaczerpnięty jest z londyńskich ulic, tak jak większość stylizacji Mai. Przeważa tu w większości skóra, nity i czerń. Można by się posunąć o nazwanie jej eklektycznej. Zestaw przeznaczony jest dla pań lubiących londyński luz. Jak również kochających bawić się modą, fakturą i kolorem.


Małgorzata Socha – skromny, minimalistyczny styl, ale zawsze klasyczny i elegancki. Kobiety, które lubią wyglądać dobrze, ale bez zbędnych kombinacji mogą inspirować się stylem Gosi. Połączenie marynarki z cygaretkami i balerinami to najbardziej bezpieczny i uniwersalny outfit.


Małgorzata Kożuchowska – elegancki, klasyczny, ale ma coś, co go wyróżnia. Połączenie pudełkowego płaszcza z długimi rękawiczkami jest jak najbardziej na tak, ale do tego wysokie platformy? Jednak w modzie można wszystko. I to powoduje, że ta stylizacja nabiera oryginalności, ale dalej jest perfekcyjna.


Anja Rubik – co tu dużo mówić styl na poziomie światowym. Wszystko dopasowane, wyglądające jak milion dolarów. Anja lubi drogie, dobrej, jakości ubrania i większość od topowych projektantów. Jednak my nie musimy wydawać fortuny na markowe rzeczy, wystarczy, że podkreślają naszą kobiecość i seksapil. Dopasowane sukienki, uwydatniające to, co mamy najpiękniejsze i do tego niebotycznie, wysokie szpilki, platformy czy sandałki.


Joanna Przetakiewicz – kolejna stylizacja na światowym poziomie. Zestaw klasyczny i elegancki w połączeniu z nutką awangardy. Joanna jest wierna swoim projektom, które podkreślają kobiecość. Znana jest również z tego, że prawie każdy jej ubiór przeznaczony na wielkie wyjścia, dopełnia oryginalny toczek. Outfit dla maniaczek mody, które lubią wyróżnić się z tłumu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz